HAKKIMIZDA

TECRÜBELİ VE KALİTELİ KADRO

ScS Demir Çelik İnşaat ve tarım Ltd. Şti. olarak, müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için “ Her zaman kaliteli hizmet” anlayışıyla aralıksız çalışmakta  ve uygun fiyat garantisi ile dinamik, genç ve deneyimli kadrosunun enerjisini ve bilgisini müşterilerinden aldığı güç ve güvenle birleştirerek demir, çelik, inşaat ve tarım sektöründe daha büyük hedeflere doğru yürümekteyiz.

ScS Demir Çelik


2018 yılından bu yana demir çelik inşaat ve tarım sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak temel ilke ve değerlerimizden ödün vermeden, büyümemizi devam ettirmeyi ve önümüzdeki yıllarda müşterilerimizin yanında yer almayı ve stok gücümüz ile Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak amacımızdır. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız başta inşaat ve demir çelik olmak üzere yüzlerce müşterisine iç piyasadan temin ettiğimiz ürünlerle hizmet sunmaktayız.

Her Zaman
Kaliteli Hizmet

TAMAMLANMIŞ PROJE

MUTLU MÜŞTERİ

Misyon


Hizmet kalitemizi ve pazar payımızı artırmak, ülke ekonomisine istihdam ve katkı sağlamak. Sektörün ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda muhtelif vasıflı çelik ürünlerinin müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek akla ilk gelen kurum haline gelmektir.

Vizyon


Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ilkesinden vazgeçmemek ve bunlara bağlı olarak müşterilerimizin aklına gelen ilk tedarikçi olmak, Koşulsuz müşteri memnuniyeti Kaliteli ürün ve hizmet sunmak Sektörde öncü olmak Müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, tüm kurum ve kuruluşlarla ve şahıslarla ilişkilerde saygı güven ve iş ahlâkı, Sözünde durmak temel kurallarımızdır.