FAALİYET ALANLARIMIZ

MÜTEAHHİTLİK YETKİ BELGESİ

Firmamızın sahip olduğu Müteahhitlik yetki belgesi ile teslim etmiş olduğunuz projenizi güven çerçevesi ile inşa etmekteyiz. Sizler de güvenilir bir firmadan güvenilir bir hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müteahhit firmasının yetki belgesi olup olmadığını araştırınız. Müteahhitlik yetki belgesine sahip olmayan kişi veya kurumların inşaat yaptığı tespit edildiği takdirde inşaat durdurulmakta kişilere veya kurumlara yüklü miktarda para cezası kesilmektedir.

Graphic Designer with a focus on interactive design, helping clients communicate and solve problems through creative visual solutions.

ENDÜSTRİYEL YAPILAR

Çevresel etkenlere karşı korunaklı olarak tasarlanmış, sanayi ve endüstri faaliyetlerinin yürütüldüğü yapılardır. Sanayi ve Endüstri Yapı alanında uzman ekibimizle sizlere en verimli tasarımları sunarak, yenilikçi, estetik, düşük maliyetli, sürdürülebilir ve fonksiyonel yapıları ortaya çıkarmaktayız. Sanayi ve endüstri yapılarının projesinin hazırlanıp planlanması, uygulama aşaması, mimari olarak tasarlanmış yapının mühendislik açıdan uygulanabilirliği ve en uygun maliyetlerde, Projenin kısa zamanda bitirilmesi hedefimizdir. Ülkemizin deprem riskine açık bir ülke olmasından dolayı, sanayi ve endüstriyel yapılarda çelik konstrüksiyon kullanımı tercih edilmektedir. Çelik yapı sistemleri ile hazırlanan fabrika binaları, spor tesisleri, hangarlar, depolar ve diğer tüm yapı ve tesislerde, geniş bir alan ve yükseklikte bina inşası hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir.

FABRİKA YAPILARI

Endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan fabrika binalarında taşıyıcı sistemlerin güçlü olması için çelik konstrüksiyonlar fabrika, Prefabrik fabrika proje seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz, üretim yaparak ülke ekonomisine katma değer sağlayan Üretimden, idari kısma işletmenin ihtiyaçlarına yönelik mimarisi ve Devlet tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde, çalışan sayısına göre ofisler, imalat katı depolama ve sevkiyat bölümleri, araç giriş-çıkış kapıları,  yanaşma-yükleme rampaları projelendirilmektedir

ÇELİK KÖPRÜ VE MERDİVEN

Çelik Köprü: Dayanıklılığı, sağlamlığı ve uzun ömürlü kullanım imkanı ile çelik konstrüksiyon köprü  tüm parçalarının çelikten üretildiği köprülerdir. Çelik köprüler yangın, kazalara, deprem, sel gibi doğal afetlere daha dayanıklıdır.  
Çelik Merdiven: Farklı yükseklikteki iki nokta arasında bağlantı kurmaya yarayan, düzenli mesafelerle kademelendirmesi yapılan mimari yapılardır. Çelik konstrüksiyon merdiven, oldukça sağlam ve uzun ömürlü merdiven sistemleridir. Çelik Merdiven Kullanım Alanları, Fabrikalar, Okullar, Konutlar, Hastaneler, Şantiyelerde ve iş yerleridir.

ANAHTAR TESLİM PROJE

: Kolon, kiriş gibi ana taşıyıcı elemanları çelik olan yapılara çelik konstrüksiyon denir. Çelik konstrüksiyonda yapının yük oranı fazla olmadığından zeminin yükünü azaltır bu da deprem gibi etkilere karşı direnci arttırır. Bu yüzden çelik konstrüksiyon yapı özellikle deprem bölgelerinde önerilir.

ÇELİK YAPILAR

Çeliğin yapı inşasında taşıyıcı ve ana malzeme olarak kullanıldığı, inşaat mühendisliğinin alt dalını ifade eder. Çelik yapıda, inşaat çeliğinden imal edilen haddelenmiş çelik kirişler, levhalar ve borular, destekleyici bir yapı oluşturmak için cıvatalıma, kaynak veya perçinleme yoluyla birleştirilir. Çelik konstrüksiyonun bir diğer temel yapısal unsuru, destekleyici yapının münferit çubuklarını birbirine bağlayan köşebent plakasıdır. Saf çelik konstrüksiyona ek olarak, çelik elemanları betonla birleştiren çelik kompozit konstrüksiyon, çelik iskelet konstrüksiyon ve çelik bina konstrüksiyonu da vardır.

ELEKTRİK, KAMERA, PTS DİREĞİ ve TAG

TEİAŞ ve Elektrik Dağıtım firmalarının Teknik şartnamesine uygun Elektrik Direkleri imalatı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Teknik Şartnamesine göre, Kent Güvenlik Yönetim Sistemine ait kamera, PTS Direği ve TAG imalatları ile Site Parklar için dekoratif aydınlatma direk imalatları firmamız tarafından yapılmaktadır

ÇELİK SUNDURMA VE PLATFORM

Çelik Sundurma: Yağmur, güneş vb. etkenlerden korunmak için genellikle kapı önü gibi alanlarda kullanılmak için yapılan, üç tarafı açık veya direkli ve direksiz modelleri olan, üstü meyilli ve düz olarak üretilen sundurma çatılardır. 
Çelik Platform: Çeşitli inşaat alanları, endüstriyel tesisler ve şantiyelerde kurulan iskele, yürüyüş yolu ve portatif korkuluklar gibi farklı konstrüksiyon sistemleridir. Genellikle beton yapıların kullanımının zor ve maliyetli olduğu durumlarda, uzun veya kısa vadeli platform ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

ÇELİK BİNA GÜÇLENDİRME

Bina çelik güçlendirme, betonarme yapıların dayanımını ve taşıma kapasitesini artırmak amacıyla kullanılan bir tekniktir. Bu teknik, mevcut bir yapıya çelik elemanlar eklenerek yapıya ekstra güç ve dayanıklılık sağlar. Çelik güçlendirme, betonarme yapıların taşıma kapasitesini artırmak ve dayanıklılığını güçlendirmek amacıyla çelik elemanların eklenmesi işlemidir. Bu yöntem, mevcut bir yapıya çelik malzemelerin entegre edilmesiyle gerçekleştirilir. Çelik güçlendirme, genellikle yapısal sorunlar, taşıma kapasitesi eksiklikleri veya yapısal iyileştirmeler gerektiren durumlarda kullanılır.

Faaliyet Alanlarımız

 • Müteahhitlik Yetki Belgesi

 • Endüstriyel yapılar

 • Çelik Köprü ve Merdiven

 • Çelik Merdiven

 • Çatı projeleri

 • Anahtar teslim Özel Çelik Konstrüksiyon Bina

 • Sandviç Panel Çatı Kaplama

 • Çelik Yapı

 • Çelik Sundurma ve Platform

 • Çelik Platform

 • Çelik Bina Güçlendirme

 • Elektrik Direği

 • Kamera Direği

 • TAG ve PTS Direği

 • Bayrak Direği

KALİTELİ

Graphic Designer with a focus on interactive design, helping clients communicate and solve problems through creative visual solutions.

TECRÜBELİ

Graphic Designer with a focus on interactive design, helping clients communicate and solve problems through creative visual solutions.

GÜVENİLİR

Graphic Designer with a focus on interactive design, helping clients communicate and solve problems through creative visual solutions.

UZMAN

Graphic Designer with a focus on interactive design, helping clients communicate and solve problems through creative visual solutions.